15+ знаменитостей, які при виборі тату за винахідливістю до кишені не полізуть

Screenshot_15

36% людей від 18 до 25 років мають хоча б одне татуювання. Знаменитості не виняток, вони теж люблять прикрасити своє тіло всілякими написами та малюнками. Однак метелики і пір’їнки вже давно всім набридли, і деякі зірки придумують оригінальний дизайн для тату або ж набивають картинки в найнесподіваніших місцях.

Ми  підглянули, які нестандартні шпильки зробили ці знаменитості.

15. Актори фільму «Володар кілець»

Після закінчення зйомок «Володаря кілець» актори набили однакові татуювання з написом ельфійською, яка означає «дев’ять» — кількість учасників Братства обручки. Навіть сер Ієн Маккеллен, який виконав роль Гендальфа, підтримав колег і зробив першу у своєму житті наколку у 64 роки.

14. Кара Делевінь

Модель любить епатаж та все незвичайне. У неї безліч татуювань по всьому тілу, але одне з найоригінальніших красується на стопі. Напис «бекон» Кара зробив у 2014 році і  пояснив це так: «Бекон — це ж добре, чи не так?» Можливо, дівчина просто дуже любить бекон.

13. Софі Тернер та Джо Джонас

Подружжя зробило парні татуювання, проте не романтичного змісту. Влітку 2019 року потрапило під машину їхнє улюблене цуценя Уолдо, і пара вирішила вшанувати пам’ять вихованця, набивши тату із зображенням його мордочки.

12. Демі Ловато

Співачка має багато татуювань, деякі мають глибоке значення і знаменують собою перемогу дівчини над булімією. Однак смайл на пальці, як зізналася Демі, був набитий просто так: «Життя занадто коротке, то чому б не зробити татушку на мізинці?»

11. Стів-О

Американський актор і комік – постать неоднозначна. Він засвітився в шоу «Чудаки» і набув популярності завдяки немислимим трюкам та жартам на межі здорового глузду. При виборі тату Стів не став скромним і просто набив свій портрет на всю спину.

10. Ліна Данем

Ліна – яскрава та незвичайна дівчина. Все її тіло посипано різноманітними за стилем та змістом малюнками. Але один із найпомітніших — будиночки на спині. Тату відсилає до дитячого твору «Елоїза» письменниці Кей Томпсон. Можливо, ця книга відіграла важливу роль у житті Ліни Данем.

9. Зейн Малик

У 2018 році молодий співак вибрав нетривіальний спосіб висловити свої почуття і  зробив на грудях татуювання, що зображує очі коханої Джіджі Хадід. Через кілька місяців пара розлучилася, і фанати почали гадати, як же Зейн надійде з татуюванням. Однак невдовзі закохані знову зійшлися і тепер уже виховують маленьку доньку.

8. Холзі

Хоча дівчина є поп-виконавицею, вона виявилася великою фанаткою творчості рок-зірки Меріліна Менсона. У 2019 році вона зробила тату із зображенням його обличчя на ребрах. Татуювання примітне тим, що портрет не має контуру.

7. Майлі Сайрус

Майлі – зірка епатажу, чи не нарівні з Леді Гага. Вона любить хитромудрі вбрання та всілякі татуювання, яких у неї щонайменше 74. У 2013 році дівчина вперше з’явилася на обкладинці культового журналу Rolling Stone і  вирішила позначити цю подію, набивши відповідний напис на стопах.

6. Мадонна

Наприкінці минулого року Мадонна зробила лаконічне татуювання на зап’ястя. Важко повірити, але це перший натільний малюнок 62-річної діви. У крихітну тату вона вклала величезний зміст: 6 букв означають шістьох її дітей.

5. Шанель Іман

Модель набила малюнок вішалки ззаду на шиї. Свій вибір вона пояснила так: «Ви вішаєте одяг на плічка і так само надягаєте його на модель. Це означає бути моделлю». Приховується в цьому іронія чи незадоволеність роботою, нам залишається лише здогадуватися.

4. Кеш

Певица не боится экспериментировать со стилем, и ее татуировки тоже разноплановые и необычные. Так, около 8 лет назад Кеша набила изображение глаза на ладонь. Считается, что это сделано по аналогии с защитным амулетом Хамса, который представляет собой раскрытую ладонь с глазом посередине.

3. Джонни Депп

Весь мир знает историю татуировки «Вайнона навсегда», которую актер набил в 90-е во время романа с Вайноной Райдер. В 2015 году Депп наступил на те же грабли и сделал на пальцах тату «худышка» в честь Эмбер Херд. После развода он заменил его на слово «подлая». А еще позже исправил на «мошенницу», очевидно, ссылаясь на непрекращающиеся судебные разбирательства с бывшей супругой.

Другие услуги: