9 ділянок тіла, на які не варто наносити татуювання (Навіть якщо дуже хочеться)

Screenshot_16

Якщо тіло — храм, то чому б не прикрасити його майстерним розписом? Татуювання може асоціюватися зі значущою подією, нести якусь посилку або тільки естетичну цінність — все залежить виключно від вашого бажання. Однак на нашому тілі є місця, де малюнок триматиметься гірше, ніж на решті. Про це варто знати перед тим, як розпочинати розпис «храму». Або бути готовим регулярно оновлювати тату.

Ми  за стильні, круті та довговічні татуювання. Тому склали список місць, де у тату ймовірність перетворитися на нечітку пляму вищу.

1. Стопи

Татуювання на  ступнях , кісточках або п’ятах піддаються постійному тертю. Вони регулярно стикаються зі шкарпетками, колготками та взуттям. Крім того, у цих місцях на малюнок впливають бактерії та піт. Результат – малюнок втратить початкові обриси та кольори вже за кілька місяців.

2. Кисті та пальці рук

Кисті та пальці часто оголені, тому частіше за інші частини тіла піддаються впливу сонячних променів. Є й інші фактори ризику — ми миємо руки кілька разів на день і взагалі активно залучаємо їх до повсякденного життя. Шкіра тут швидше зношується та оновлюється. Все це не сприяє збереженню малюнка в первозданному вигляді.

3. Пахви

Тату на пахві виглядає незвично і сміливо. Але ситуація приблизно така ж, як і зі ступнями: пахви труться об одяг. До того ж шкіра постійно змінює становище: ми то згинаємо, то розправляємо її. Додайте сюди потовиділення та механічну дію у вигляді гоління. Малюнок навряд чи протримається довгий час. Це саме стосується внутрішньої сторони плеча.

4. Долоні

Шкіра на долонях специфічна — вона досить жорстка, щоб чорнило «прилипло» до нього. Ці місця бувають вологими через потовиділення та механічного впливу. Нерідко такі тату втрачають товарний вигляд і нагадують бліду чи сіру пляму.

5. Живіт

Тату на  животі  опціонально. Все залежить від вашого бажання у майбутньому мати дитину. Вагітність може спровокувати появу розтяжок. Якщо партнер не зверне уваги на ці зміни, то на малюнку вони обов’язково позначаться. Є й інші аспекти – генетика та лікування. Обидва можуть спричинити коливання ваги, що неодмінно позначиться на татуюванні.

6. Лікті

Лікоть, прикрашений орнаментом або іншим сферичним малюнком, виглядає чудово. Ось тільки тату на цьому місці має низку недоліків . Через зіткнення з одягом, частого згинання та розгинання чорнила на лікті швидко вицвітають. До того ж це одне з найболючіших місць: згинати та розгинати руку неприємно тривалий час.

12 людей, які гірко пошкодували, що зробили тату
Радимо
12 людей, які гірко пошкодували, що зробили тату

7. Ключиці

9 ділянок тіла, на які не варто наносити татуювання (Навіть якщо дуже хочеться)

І інші області, де відбувається багато тертя , — залежить від вашого способу життя та переваг. Наприклад, якщо ви любите ходити з рюкзаком, татуювання в області ключиць, можливо, не вдалий вибір.

8. Особа

Вибір сміливих людей. На жаль, це татуювання одне з найнедовговічніших. Майстри дають гарантію лише на 2–3 роки. Особа залишається відкритою практично завжди, отже, отримує багато сонячного світла. А культура нанесення сонцезахисного крему цілий рік поки що не сильно розвинена у світі.

9. Внутрішня сторона губи

Тату на внутрішній стороні губи  — ще один рекордсмен зі швидкісного зникнення. Шкіра в цій галузі оновлюється та відновлюється дуже швидко. Згадайте, як гояться ранки або опіки в роті. Швидкість зникнення такого татуювання у різних людей може відрізнятися, але малюнок точно не протримається.

Бонус: карта місць, де татуювання тримаються найгірше

У тату-індустрії є поняття “карта болю”. Це схематичне зображення тіла людини, де відмічені найболючіші для нанесення малюнка ділянки. Ми об’єднали сказане вище і намалювали свою схему, позначивши ті частини тіла, на яких татуювання має більш високу ймовірність зникнути або втратити вигляд.

Ми додали на схему пахову область. Це не найпопулярніше місце для розпису, тому достовірних відомостей про те, як швидко зникає малюнок, немає. З упевненістю можна сказати одне: процес нанесення дуже болісний.

Другие услуги: