Вартість послуг Тату-Салону «TST»

Cвязаться по Viber Связаться в WhatsApp Написать в telegram Написать в Facebook Связаться в Instagram Написать в VK


УВАГА!
Будь який ПІРСИНГ та ВІДДАЛЕННЯ ТАТУ і татуажу – БЕЗ  ЗАПИСУ і без попереднього попередження ! чекаєм вас без вихідних, з 11:00 до 20:00 
вартість пірсингу, за всіма відам-ЗДЕСЬ.

консультація по тату – без запису, с 11 до 20. Багато майстрив з досвідом.

Вартість тату -тут

Бронь тату с передплатою-тут

Тату без передоплати-тут 

Видалення тату і татуажу- тут

Умови надання послуг-тут

Адреса: студія тату ТСТ,. Україна, Київ, метро Майдан Незалежності, вул. Костельна, 15, без вихідних і свят, з 11 до 20
ссылка на гугл панораму:  прямо N 15 ул.Костельная 
натисніть на зображення
3d-panorama-google-street-view-00
Режим роботи: з 11 до 20, без вихідних і свят.Студія відкритого типу, вільне відвідування!

Татуювання

Мінімальна ціна на тату (start price) – 600 грн (22 $, 18 €), навіть мінімальні за розміром і не складні. Сеанс – з 11 до 20, з перервами – від 3000 грн (106 $, 87 €). 
 Є тату дешевше ,від учнів- тут * 
або  від наших майстрів-тут 
Вартість татуювання
 Дізнатися точну вартість татуювання можна з 11:00 до 20:00 в чаті тут на сайті. Ви отримаєте спілкування з РЕАЛЬНИМ майстром-консультантом, який спеціалізується на усіх послугах нашої студії, тоб то -практикуючим майстром тату, пірсингу, видалення тату або татуажу.
Скиньте приклад з розміром в см на посилання вище на сторинке: +380668108780 viber, telegram, WhatsApp або instagram, FB, VK.
Електронна пошта: tattooer@ukr.net
Відразу напишемо вартість, час роботи над тату і найближчий час! АБО приходите в студію в будь-який день і час (вище адресу), будь ласка без попередньго попередження.
Вартість видалення тату – скиньте фото для оцінки з розміром в см на посилання вище: +380668108780 viber, telegram, WhatsApp або instagram, FB, VK
Вартість видалення татуажу :  брів 600 грн сеанс, губ 600 грн сеанс, вік 800 грн сеанс ( трєба попередньо листувати майстру +380634983679, вайбер- овтап–телеграм), Пртклади виддалення- галереи . Приїжджайте без запису, в будь-який час і день, (адреса у верхній частині сторінки).
Оплата в гривнях, готівкові або через мобільний додаток будь-якого банку на карту монобанк. Терміналу немає. 


Умови для броні сеансу тату

unnamed
 Бронь дня і часу для тату а – доба з моменту спілкування з адміністратором . Протягом доби, для демонстрації серйозності Ваших намірів зробити татуювання  – потрібно зробити передоплату в розмірі 200 грн, особисто в студії, через знайомих або родичів, або на карту.
Без передоплати, через добу, бронь знімаємо, без повідомлень!
Передоплата входить в вартість! При відмові від броні сеансу, не залежно від причин, менш ніж за добу (24 години з моменту спілкування з адміністратором і домовленості про сеанс) – передоплата не повертається, і йде як компенсація майстру.
Нам набагато важливіше зробити для вас роботу! Ми розуміємо, що життя непередбачуване, ситуації не завжди підвладні нашому контролю. Завжди бувають форс-мажори! Ми завжди йдемо на переговори, маємо розуміння і входимо в ваше положення -тільки напишіть, зателефонуйте, поспілкуйтеся з нами !!! домовимося! Вас ніхто лаяти не буде – ми ж з вами дорослі, серйозні люди, заздалегідь плануємо роботу і сподіваємося на розуміння.

 

УМОВИ ТАТУ БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ
Якщо з якихось причин ви не можете провести передоплату броні сеансу тату:
 •  немає банківської карти або рахунки.
 • немає поруч жодного супермаркету або магазину з платіжним терміналом.
 • валюта тільки в драг. металах або не існують вже країн (ГДР, СРСР, Великої Римської Імперії і тд).
 • ви перебуваєте в іншій країні або планеті.
 • сама думка про передоплату вводить з сутінковий стан душі і викликає депресію.
 • переживаєте, що отримавши вашу передоплату – ми різко поміняємо місце розташування студії, на якому з 2013-го року-

ТОДІ приїжджайте в студію, без попередньої домовленості,с 11  до 20, без вихідних. Можливо будуть вільні майстри і з радістю виконають всі ваші мрії по тату!

Всі сеанси в робочий час, з 11 до 20, нічних змін НІ. Можлива робота в неробочий час, ціна х 2.

Умови надання послуг

Будь-яка процедура особам від 12 до 18 років – строго в присутності батьків або опікунів, з оригінал документами-згідно Закону України про вік цивільної відповідальності (статті 31, 33, 1179, 1180, 1 182 ГК України), !

Всі процедури проводяться по ОБОВ’ЯЗКОВОМУ пред’явленню документа:
 • паспорт будь-якої існуючої країни, з фото і датою народження
 • студентський, учнівський, з фото (актуальною) і датою народження!
 • автомобільні права, свідоцтво на управління ЛА, військовий квиток.
 • Додаток “ДІЯ” так само підходить. Наявність татуювання та пірсингу не є доказом дозволу (Можлива ситуація-вам зробили єдиний виняток, а все нове робити строго заборонено).
Можливо відеозвернення батьків, умови:
 • ефір в інстаграм, скайп, вайбер, вотсап тощо.окремо відеозапис на смартфон, гоу-про, тік- ток та ін ..) з демонстрацією паспорта (свого) в розкритому вигляді і розповіді, що дозволяють робити, де і як.
 • Ми залишаємо за собою право на фото і відеофіксацію вашого дозволу, згідно закону ГК України, стаття 307.

 • НЕ ПІДХОДИТЬ ЯК ДОКАЗ ДОЗВОЛУ:
 • Телефонні дзвінки (голосові) -на наш (ваш) телефон, смс, ммс,
 • Сторіс в інстаграм, пости в соц мережах, меседжер.
 • особисті розповіді друзів, сусідів, братів-сестер, коханців-коханок, домашніх тварин, відомих людей, новини в ЗМІ.
 • повідомлення в соц мережі і записки на папері, дереві, графітті або ін. способом.

 • Кому будемо робити тату або пірсинг – ті так само повинні мати з собою реальний документ (не копія) з фото і датою народження.
Ще раз відповіді на питання – Як точніше дізнатися вартість тату:
Дізнатися точну вартість татуювання можна з 11:00 до 20:00 в чаті тут на сайті. Ви отримаєте спілкування з РЕАЛЬНИМ майстром-консультантом, який спеціалізується на всі послуги нашої студії, практикуючим майстром тату, пірсингу, видалення тату або татуажу.
Надішліть приклад з потрібним вам розміром в см у висоту або довжину. Ми напишемо вартість роботи, час роботи в годинах або сеансах (у нас сеанс день, з 11 до 20, з переивамі на відпочинок і обід) і найближчі вільні час і день. Або самостійно вкажіть потрібний Вам день і час.
Оптимально записуватися на сеанс татуювання за 1-3 дні до потрібної дати! Листування містить більше інформації, ніж голосовий дзвінок! Ми повинні побачити зображення, про яке йде мова.
пишіть в будь-який месенджер і соціальна мережа (клік на лого у верхній частині сторінки), але відповідаємо в робочий час, з 11 до 20.
Електронна пошта: tattooer@ukr.net
Ціна татуювання залежить від: стилю малюнка, деталізації, кольорового наповнення, складності у виконанні, часу роботи і кількості сеансів, розташування на тілі і т.д. Розмір не завжди впливає на ціну! Мінімальна ціна на тату (start price) – 600 грн (навіть мінімальні за розміром і не складні)
Ще раз ВІДПОВІДІ на питання – Як точніше дізнатіся ВАРТІСТЬ тату:
Дізнатіся точно ВАРТІСТЬ татуювання можна з 11:00 до 20:00 в чаті тут на сайті. Ві отрімаєте спілкування з реальними майстром-консультантом, Який спеціалізується на всі послуги Нашої студії, практикуючий майстром тату, пірсінгу, відалення тату або татуажу.
Надішліть приклад з потрібнім вам розміром в см у висоті або довжина. Ми напішемо ВАРТІСТЬ роботи, годину роботи в годинах або сеансах (у нас сеанс день, з 11 до 20, з переівамі на відпочинок и обід) и найбліжчі Вільні годину и день. Або самостійно вкажіть Потрібний Вам день і Час.
Оптимально запісуватіся на сеанс татуювання за 1-3 дні до потрібної дати! Листування містіть более информации, чем голосовий дзвінок! Ми повінні Побачити зображення, про Пожалуйста идет мова.
пишіть в будь-який месенджер и соціальна мережа (Клік на лого у верхній части Сторінки), но відповідаємо в робочий час, з 11 до 20.

Ціна татуювання Залежить від: стилю малюнки, деталізації, кольорового Наповнення, складності у віконанні, годині роботи и кількості сеансів, Розташування на тілі и т.д. Розмір НЕ всегда впліває на Ціну! Мінімальна ціна на тату (start price) – 600 грн (даже мінімальні за розміром и не СКЛАДНІ)

Зробимо татуювання грунтуючись на ваших прикладах, або на наших, це може бути і плід спільної фантазії, за мотивами чужих робіт та малюнків … Будь-які стилі, види, розташування на тілі і колірне наповнення.
Розробка оригінального макета – 300 грн, 1 година роботи, за попереднім записом.
Робота відбувається у вашій присутності в форматі колаж (макет) в фотошоп і інших графічних редакторах. Від вас чекаємо визначитися з сюжетом, стилем, розташуванням на тілі. Принесіть або надішліть будь-які зображення в цифровому форматі, фото на телефоні або планшеті (не обов’язково фото чужих татуювань), які будуть використовуватися в розробці тату.

Вартість сеансу тату (повний робочий день, з 11 до 20 годин) – від 3500 грн (ціна залежить від складності, стилю, кількості сеансів і т.д.). Знадобиться передоплата 200 грн (готівкова або на банківську карту) для демонстрації серйозності намірів робити тату.
За додаткову плату надаємо використання спеціальної анестезії (мазі або спреї, тільки не уколи!), А також професійні загоюють плівки (різних виробників).
Акційні роботи за нашими ескізами та макетів (посилання на сторінку) – 500 – 1000 грн за сеанс (повний робочий день, з 11 до 20 годин).
Вартість роботи не в робочий час (після 20-00) – вартість роботи оплачується за подвійним тарифом від вартості обраної тату.

Увага! При суперечливої ​​ситуації, всі процедури проводяться після пред’явлення документа, що підтверджує вік, з фотографією і датою народження.
 • Мы не обслуживаем (без исключения – ничего личного),ні за додаткову плату, ні за ваші особисті доблесті і ранги, положення в суспільстві, ні за різні обіцянки і клятви:
 • Осіб, які перебувають у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння (аналізи не робимо, приймаємо рішення в процесі спілкування)
 • Значне запізнення клієнта на час його записи, без попередження! Це позбавляє майстри можливості встигнути якісно надати послуги цьому клієнту, до приходу наступного. Запізнення більш ніж на 30 хвилин анулює бронь сеансу (не встигнемо, нічних змін немає, наступного клієнта все одно, з якої причини спізнилися ..), передоплата переноситься на новий сеанс, за домовленістю.
 • Якщо ви викликаєте сумніви в адекватності і розумінні того, що відбувається. Ми таємниць, в свою чергу, не робимо – все розповімо і покажемо.
 • З видимими шкірними та іншими вірусними та ін. Захворюваннями-о них ви обов’язково повинні проінформувати майстра. Він прийме рішення!
 • Маємо право відмовити в наданні послуг через вашого стану здоров’я.
 • З свіжо-виголеним місцем для тату (!!!!!) – ми самостійно голимо одноразовими станками! Причина – голінням ви можете нанести мікро-порізи на шкірі, куди в процесі тату зайде фарба, з’являться зайві лінії, які доведеться видаляти лазером.
 • Людей, які пройшли або знаходяться в процесі лікування, після перенесених пластичних і хірургічних операцій. Причина-знижений імунітет, відповідно довгий і проблематичне загоєння! Бережіть себе!
 • Зі свіжими (видимий процес загоєння) татуюваннями. Доопрацювання, корекція, виправлення і доповнення вашої тату – тільки після повного загоєння. В середньому 4-6 тижнів, при щільному закрасе- до 3х місяців. Більш точно скаже майстер після огляду.
 • Якщо після видалення лазером тату або татуажу пройшло менше 2-х місяців. Мається на увазі повторна процедура татуювання або татуажу. Процес розпаду пігменту в 3-4х місяців. Нова тату так само буде світлішати разом з видаляється старої тату-це довгий незворотний процес.
 • У неохайному одязі, які не дотримуються елементарної гігієни тіла.
 • У стані вагітності (якщо вам відомо) або період годування груддю. Ви повинні готується до материнства, думати про дитину. Татуювання, пірсинг чи татуаж – це стрес для організму і навантаження на нервову систему і психіку. Це розвага, хобі та прикрашання тіла, а не засіб першої необхідності! Бережіть себе!
  Наші обов’язкові дії:
 • Корекція (не обов’язково процедура, не завжди потрібна), виправлення, доробка та інші дії та маніпуляції зі шкірою (тату, пірсинг, татуаж, видалення тату і інші процедури) – не раніше ніж через 1-2 місяці (точніше скаже майстер).
 • Ми не коментуємо значення і сенс, не обговорюємо і не рецензуємо Ваш обраний сюжет тату – Ви повністю несете відповідальність за свої рішення і вибір.
 • Ми не можемо точно сказати, як ваша тату зміниться при великому наборі ваги або схуднення, все індивідуально. Але пам’ятайте, що шкіра жива, вона розтягується більше в певних місцях. Така сама ситуація тату на пальцях, долонях, згинах суглобів, шиї, горлі, підошві стопи, стопа до щиколотки, статеві органи, слизова всіх місць-губи, вушна раковина і повіки .. Татуювання там можлива, але якість її буде від 2 до 6 з 10 баллов.подробнее скаже майстер на консультації
 • Хоча у багатьох майстрів психологічне освіта-ми не скажемо, як поява тату, пірсингу або певний сюжет татуювання вплине на ваші взаємини з рідними і близькими, вирішить ваші проблеми. Ми не зможемо гарантувати, що через татуювання у вашому житті будуть (або не будуть) будь-які події. Так само не передбачити ставлення ваших роботодавців до ваших боді модифікаціям.
 • Ми можемо підказати з позиції нашого великого досвіду – кращий вигляд, розташування, стиль, порекомендувати аналогічні варіанти.
 • Майстри студії можуть відмовити в обслуговуванні, якщо робота йде в розріз з їхніми етичними, моральними і тичними нормами. Ми неупереджено виконуємо тату майже на всіх частинах тіла, в нашій команді колишні лікарі. Без пафосу і гламуру!)
  Бережіть себе!
  Щоб ви нам були здорові: фізично, душевно, духовно!

  * Так само існує формат “тату на іспит 50 грн”. У певному стилі і потрібний малюнок робить учень під чуйним постійним контролем викладача. Помилки та неточності виключені – це іспит, на якому учень закріплює пройдений матеріал. Якщо цікаво – підписуйтесь в інстаграмм за посиланням, www.instagram / tattooer.com.ua стежте за постами. Щотижня потрібні моделі, різні стилі.

Другие услуги: