Подарункові сертифікати

Подарочный сертификат

Шановні клієнти, пропонуємо вашій увазі оновлений формат подарункових сертифікатів від нашого професійного тату салону «TST».
Хтось із ваших знайомих давно збирався зробити тату, пірсинг чи татуаж, але не наважується або не знаходить часу і коштів? Допоможіть їм зробити перший крок – подаруйте наш сертифікат і вони самі зможуть вибрати послугу, яка потрібна!
Особливості подарункових сертифікатів:
Даним сертифікатом можна оплатити будь-яку з наших послуг: татуювання, пірсинг чи лазерне видалення.
Сертифікат може бути НА БУДЬ-ЯКУ ВАШУ СУМУ. (Впишемо)

Мінімальна ціна на пірсинг 600, на татуювання 1200, на лазерне видалення 600 грн.
Якщо вартість послуги більш ніж номінал сертифіката, різницю можна доплатити готівкою або за допомогою банківської карти безпосередньо в салоні, перед процедурою.
Сертифікат не має терміну придатності.
Придбати сертифікат можна як при особистому візиті в студію, так і оформивши on-line заявку з доставкою по Києву Новою Поштою (за рахунок одержувача).
Подаруйте сертифікат другу, родичу або колезі і нехай це стане стимулом до реалізації давньої мрії!
Увага! Різниця в ціні сертифіката і фактичної вартості послуги -; не повертається. Сертифікат можна передарувати, поміняти послуги або зробити кілька з них.
Повернення сертифіката можливий в течение 14 днів з дня покупки.
При поверненні сертифіката – вартість за номіналом повертається без 50 грн (за роздруківку і утилізацію сертифіката). Повернення сертифіката можливий протягом 14 днів з дня покупки.

Срок діі сертефікату- 1 рік

Другие услуги: