Cвязаться по Viber Связаться в WhatsApp Написать в telegram Написать в Facebook Связаться в Instagram Написать в VK

Майстри студії

 Дмитрий “tattooer” Цилик

nex0c75bphe

Дмитро “tattooer” Цилік

Стилі татуювань: Black & Gray realism, Color realism, WHIP SHADING.

Також спеціалізується на: оновленні та перекритті старих тату, лазерному видаленні татуювань і татуажу, різноманітних видах пірсингу, навчанні татуюванню і пірсингу.

Стаж роботи: з 2001 року.

Родом з Криму. Після закінчення Інституту Культури і Мистецтв, а так само Львівської Академії друку і проживаючи в місті Севастополь – почав кар’єру тату майстра. Першу тату зробив в 2001 році, і з тих пір постійно займається і вдосконалюється в цьому виді мистецтва. З 2005 року постійно працює в Києві, заснував студію тату “TST”. Учасник багатьох тату фестивалів в Україні та Європі. Майстер боді-арт шоу на Байкер шоу і фестивалях, які проходять в Україні.

Спеціаліст перманентного макіяжу в різних техніках. Дипломований майстер по лазерному видаленню татуювання і татуажу. Кваліфікований майстер по всім видам пірсингу.

Напрямок в татуюванні – робота в різних стилях і техніках, включаючи перекриття старих тату, оновлення та доповнення.

Профільний викладач київської тату студії “ТСТ”. Індивідуальні уроки з практикою – найкраща методика для осягнення мистецтва татуювання. Навчання на професійному обладнанні дозволяє досягти високої якості майстерності учнів.

Примеры работ тут (ссылка)

 

Юля Макарчук

w6jwr8bcxnc

Юлія Бойко-Макарчук

Стилі татуювання: Black & Gray, Color, Trash polka, cover up (перекриття), Realism, chicano, watercolor, animalism, dotwork, WHIP SHADING.

Також спеціалізується на перманентному макіяжу в будь-яких стилях і техніках.

Стаж роботи: з 2008 року.

У школі, на уроках малювання, була однією з кращих, хоча і не відвідувала жодних гуртків з малювання. Почала розвиватися зі шкільних олімпіад з малювання, в яких займала призові місця. Далі університет і паралельно художня школа, де вона і зрозуміла, чим саме хоче займатися. Першим кроком в тату мистецтво були курси з перманентного макіяжу та навчання у одного з кращих тату майстрів в студії “ТСТ”.

З кожним днем ​​удосконалюється і підвищує рівень своєї художньої майстерності, відкриваючи нові грані в образотворчому мистецтві. Також багато приймала участь в чемпіонатах України з перманентного макіяжу.

На даний момент досвід і навички дозволяють працювати у всіляких стилях татуювання. А також за допомогою татуажу підкреслювати красу жінок на професійному рівні.

Приклади робіт знаходяться тут (посилання)

Примеры работ тут (ссылка)

 Лилия Васищева

Лілія Васищева

Стилі татуювання: Black & Gray realism, кольоровий реалізм, Graphics, oriental, new school, neo traditional, Ornamental.

Стаж роботи: з 2012 року.

Примеры работ тут (ссылка)

 

Юлия Андрияка

Screenshot_20180414-162425Стиль татуировки: Black&Gray, Realism, Chicano, Lettering, треш полька, полинезия тату, графика.
Стаж работы: с 2013 года.

Примеры работ тут (ссылка)

 Максим Галата

sdr Стиль татуировки: Black&Gray, Lettering, треш полька, графика.
Стаж работы: с 2013 года.

Примеры работ тут