Вражаючі курси перманентного макіяжу, з потрясний командою салону TST!

Cвязаться по Viber Связаться в WhatsApp Написать в telegram Написать в Facebook Связаться в Instagram Написать в VK

Вражаючі курси перманентного макіяжу, з дивовижною командою салону TST!

Якщо ви тонко бачите жіночу красу і помічаєте асиметрію неозброєним оком, то ця професія ідеально вам підходить. А досвідчені і талановиті викладачі кращої школи татуажу в Києві зроблять з вас професіонала, до якого будуть повертатися і рекомендувати подружкам!

Перманентний макіяж набирає шалену популярність. З кожним днем ​​все більше і більше представниць прекрасної половини людства роблять “постійний make up”.

Прокидатися гарною і не витрачати вранці мінімум годину на нанесення макіяжу – мрія сучасної жінки, яку успішно втілює в життя перманентний макіяж!

Новітні технології нанесення татуажу безпечні і візуально вражають натуральністю.

Вартість, зміст і тривалість навчання татуажу залежить від вашого рівня підготовки і знань, для цього запишіться на безкоштовну консультацію з викладачем прямо зараз: +38 (066) 8108780 WhatsApp, Viber, Telegram

У нас немає шаблонних програм навчання, все тільки в індивідуальному порядку.

Зі школою перманентного макіяжу на базі салону TST ви дізнаєтесь про всі тонкощі професії.

Наші переваги:

  • Індивідуальний підхід! Майстер вибудовує план навчання в залежності від рівня Вашої підготовки, швидкості засвоєння і наявності вільного часу.
  • Навчання на кращому світовому обладнанні та витратних матеріалах! На весь період навчання видається професійне обладнання для татуажу.
  • Інтенсивний формат навчання у вигляді майстер-класів! Теорія + демонстрація техніки нанесення майстром + опрацювання на моделях вивченої техніки під контролем викладача.
  • Персональний гнучкий графік, складений індивідуально для кожного студента і його наставника.
  • Школа татуажу в самому центрі Києва.
  • Приємні бонуси і знижки для участь в інших майстер-класах та проходження курсів підвищення кваліфікації для випускників.

А ще у вас є унікальна можливість обрати тему для майбутніх інтенсивів і майстер-класів. Для цього достатньо зателефонувати або написати нам свої побажання

Телефони: +38 (066) 8108780 WhatsApp, Viber, Telegram

Електронна пошта: tattooer@ukr.net

Другие услуги: