Рекомендації та Поради при Виборі татуювань від Кращого Тату-Салону в Києві «TST»

Cвязаться по Viber Связаться в WhatsApp Написать в telegram Написать в Facebook Связаться в Instagram Написать в VK

DSC_0689

 Но если всё-таки у вас возникли вопросы или хотите информацию, которую не обнаружили на сайте: звонок +380668108780 

Рекомендації та поради при виборі татуювань від кращого Тату-Салону в Києві «TST»

Розробка й нанесення тату в деталях

Прочитайте, будь ласка, і поміркуйте над прочитаним. За допомогою татуювальника і його професійного обладнання можливо нанести будь-яке зображення на поверхню шкіри, з такою ж точністю, як скажімо графітом, олівцем або ж маслом на папері і холсті. В різних техніках і стилях, кольорових і чорно-білих, включаючи флюоресцентні. ДОВІРЯЙТЕ татуювальнику реалізацію ВАШИХ Думок! Татуювання не може бути маленькою цяткою, якщо ви виражаєте себе за допомогою мікро-об‎’‎єму малюнка, то ви 100% втрачаєте у вигляді і виразності в підсумку.

Облом від примітивізму і попсовості зробленого татуювання буде тривати довше, ніж радість від його придбання. Дуже звичайна тату вказує на низький громадський і економічний статус носія, відсутність смаку і бажання не відрізнятися з маси з настільки ж бідними і очевидними сюжетами … як приклад – ювелірні прикраси: ви ж не будете носити виріб виключно через те, що він зроблений зі срібла або ж золота, а сам він за красою і формою “ніякий”?))

Дивовижні роботи робляться за кілька сеансів, не можна зробити дійсно класне татуювання за 1 сеанс.

Оскільки ви приходите до татуювальника, ВИ зацікавлені отримати максимум, ймовірно найкраще татуювання, при іншому розвитку думок не має сенсу робити татуювання у професійного татуювальника, повірте, не можливо будувати професійним висотним краном собачі будки, якщо можна зводити палаци. Ставтеся до татуювання з усією відповідальністю і серйозністю, тоді ви точно не пошкодуєте, що прийшли до татуювальника.

Будьте щедрі НЕ ДО татуювальника, а до свого тіла! Насправді!

Способи пошуку начерків і ескізів для тату

Ви намагаєтеся продумати майбутнє татуювання, придумали місце розміщення і звернулися до пошуку тієї чи іншої картинки, наприклад “кішка”. Ви набираєте в пошуковій системі наступне: “кішки татуювання, тату з кішками … і т.п.”, і … .. нічого гарного-оригінального-непопсового, лише “побиті” флеші, малюнки в стилі “наклейка пляжна за 3 рублі”, і будь-який інший примітив і шлак … по великому рахунку … і що творити ?? )))

Не думайте, що у нас є саме те, що вам сподобається, приїздіть до нас з варіаціями тату, щоб нам було з чим працювати і в наслідок цього, до того як попросити допомоги, впевніться, що ви вже скористалися всіма перерахованими нижче методами. Нерідко шукають флеші на фото- реалістичну тематику. Наша порада – шукайте не малюнки на дану тему, а фото справжніх тварин. Знайдене фото зможе принести професіоналу більше користі, аніж чиясь замальовка на дану тему, ба навіть зроблене на комусь татуювання ..

Наприклад: вишукуємо зображення акули. Задаємо слово в пошуковій системі: акула або shark.

http://images.google.ru

http://images.search.yahoo.com

http://images.yandex.ru

Увага! Використовуйте розширені опції пошуку щоб задавати пошук великих за розміром малюнків.

Де беруть ілюстрації:

1) http://www.gettyimages.com – для зареєстрованих користувачів – невеликі фото за відсутності плати, великі – за грошовий розрахунок.

2) http://www.digitalvision.com/ – те ж саме на Гетті.

3) http://www.corbis.com/ – те ж саме на Гетті. (цю колекцію колись зламали хакери – вишукуйте в інтернеті у піратів)

4) http://www.indexstock.com/ – після реєстрації, те ж саме стосується великих фото з логотипом.

Де беруть гігантські зображення абсолютно безкоштовно:

(великі зображення доступні після безкоштовної реєстрації)

http://sxc.hu/

http://www.morguefile.com/archive/

http://www.dreamstime.com/ – безкоштовно 1 зображення, далі по долару за 1 стафф.

(сервіси мають всі шанси гальмувати в наслідок напливу юзеров, набагато краще шукати там щось вночі)

Російський аналог sxc.hu – http://BigFoto.RU

Величезна кількість шрифтів – http://www.dafont.com/ всілякі і різноматні! Завантажуєте інсталяційний файл шрифту і приносите його на флешці до нас. Ми встановимо його на комп’ютер і почнемо працювати з ним в графічному редакторі.

ЗНАЧЕННЯ татуювань (гіперпосилання). (Для роздумів, розуміння ..) але! Значення Вашого татуювання – це те значення, яке Ви самі визначили! Уява мешканця нашої планети безмірна! І зовсім не варто сліпо вірити загальновизнаним поняттям і стереотипам .. будьте індивідуальні!

Потрібні гіперпосилання на галереї зображень — будь-ласка:

http://www.wga.hu/

http://www.irmologion.ru/fonts

http://www.tattooartists.ru/photoplog/index.php

http://club.tattoo-world.ru/index.php?action=gallery…

http://thepiratebay.org/search/tattoo//099/

http://fishki.net/comment.php?id=4581

http://www.parkparkin.com/personal_art.htm

Інформація запозичена з http://club.tattoo-world.ru/

Тату студія TST – це місце, де кожному бажаючому старше 18 років реально зробити тату.

Але, все складніше ніж може здатися на перший погляд, до вибору тату студії необхідно підходити надзвичайно уважно, оскільки татуювання Ви робите на все життя. Потрібно сходити на розвідку в студію, з’ясувати як там все влаштовано, можна поговорити з відвідувачами і з самими майстрами. Якщо Вам ще немає 18 років, то в звичайних тату салонах Вам відмовлять. Якщо у тату студії є веб-сайт, це теж стане плюсом, і ще прослідкуйте, скільки років веб-сайту, чим старше, тим краще. Ціна татуювань в тату студіях, аналогічно може відрізнятися.

Перш ніж йти робити тату, обміркуйте ще вcе на всі сто, так як татуювання робиться навіки.

Нарешті, рішення прийняте, і Ви прийшли в студію, з чого ж починається робота? Спочатку наноситься чорновий начерк, різновидів велика кількість, що обумовлює необхідність враховувати специфіку малюнка, місця нанесення, стану шкіри та інших умов.

У будь-яких тату студіях застосовують трансферний олівець або ж особливий олівець. Чернетку можна зробити і нанести на тришаровому папері. 1 шар – сам начерк, другим вважається копірка, і вже 3 — калька. На кальку перекладається зображення, після цього картина переноситься на тіло. При нанесенні малюнка необхідно щоб людина стояла в натуральній позі, це допоможе набагато краще нанести малюнок і тату вийде рівним. Найбільш вправні майстри наносять малюнок, використовуючи гелеву ручку і власні навички. Плюсів у даного способу чимало, якщо в зображенні стануть якісь промахи, то їх не стане, майстер з легкістю усуне.

А зараз ми підійшли до питання хворобливості нанесення татуювання в тату студіях, іншими словами про те, чи необхідна анестезія? Процедура повністю звичайна і анестезія не буде потрібна, хоча слід дотримуватись деяких порад. Треба розслабити м’язи і перебувати в природній позі, що сприятиме отриманню правильного ефекту.

Перед процедурою спеціаліст тату студії надає вказівки, що і як слід робити. Споживання алкоголю неприпустиме, так як міцні напої розширюють судини, і кров швидко вимиває внесену майстром фарбу. Потрібно готуватися до того, що нове татуювання зроблене під градусом, досить довго заживає, і буде неймовірно свербіти, крім того коли утвориться кірка і вона відпаде то, напевно тату доведеться наносити заново. Крім того, місце нанесення потрібно приготувати, видалити зайве волосся, знежирити шкіру і змастити антисептиком. Знежирення нерідко проводитися за допомогою зеленуватого мила або містить спирт в складі.

Ось ми і звернулися до кульмінаційного етапу, тобто нанесення самого татуювання – процес нанесення перманентного (стійкого) малюнка на тіло, способом районного травмування шкірного покриву, з внесенням в підшкірну клітковину кольорового пігменту. Прогресивні професіонали татуювання застосовують професійне обладнання для нанесення татуювань, найпопулярнішою вважається індукційна і роторна машина. В кінці нанесення майстер обробляє площину, а якщо є крапельки крові, вони видаляються. Далі свіже тату обробляється антисептиком і під компрес на 12 годин. Під кінець змащують товстим шаром мазі і обертають харчовим поліетиленом.

Надалі пов’язку знімають, за шкірою ще деякий час необхідно правильно доглядати.

Другие услуги: