Корекція і Переробка татуювань. Рекомендації від Професіоналів Тату-Салону «TST»

Cвязаться по Viber Связаться в WhatsApp Написать в telegram Написать в Facebook Связаться в Instagram Написать в VK

home_1_2

 Но если всё-таки у вас возникли вопросы или хотите информацию, которую не обнаружили на сайте: звонок +380668108780 

Во-первых – это не долговечно. Тату на пальцах быстро изнашивается – стирается и растягивается. Во-вторых – это глупо. Руки, особенно у девушек, должны выглядеть нежно и оставлять приятное впечатление. Тем более, что это малое пространство для полета фантазии. Рисунок не будет выделяться на нем, поэтому настоятельно рекомендуем отказаться от такой идеи в самом моменте ее зарождения.

Корекція і переробка татуювань. Рекомендації від професіоналів Тату-Салону «TST»

Виправлення татуювання – від 500 грн, в залежності від складності.

Світла фарба для виправлення тату?

Ми кажемо – ні!

Докорінно неправильним є твердження, що невдалі частини татуювань можна виправити світлою фарбою. Нібито непотрібний колір загасити і його буде не видно. Досвідчені майстри добре знають, що це не так.

Крім того, що світла фарба залишиться в шкірі, додатковий пігмент завадить лазерному виведенню. Це відобразиться на вартості, але в тому випадку, якщо взагалі процедура можлива. Але фахівець, який знає свою справу, візьметься за таку роботу і зробить її якісно і безпечно.

Дешево – не означає якісно, пам’ятайте про це!

Жоден поважаючий себе майстер не буде занижувати вартість своєї роботи. Будь-яка праця має бути оплачена гідно, тим більше, якщо гарантується позитивний результат і робота дійсно складна. Це відомо кожному. Якщо вартість надто низька, слід задуматися в професіоналізмі. Погодьтеся, коли ви приходите в тату салон, напевно хотіли б побачити в кінці добре виконану роботу і виправдання всіх надій.

Переживання можуть бути обґрунтовані не в рідкісних випадках саме заниженою вартістю. Багато недо-спеціалістів, таким чином, намагаються залучити собі клієнтуру, але доброго з цього нічого не виходить. В результаті людина виходить з салону з зіпсованими нервами і, що ще гірше, зовнішнім виглядом.

Тому не варто дорікати майстрів за часом високі ціни. Це досить складна і кропітка робота, адже мова йде про вашу красу, в першу чергу. Не скупіться на якість !!

Ціна – це показник рівня і не слід про це забувати!

Бажаєте «віддатися» в руки практиканту? Будь ласка, але слід пам’ятати, що татуювання – це натільний малюнок на все життя. Бувають випадки, що новачки в цій справі виконують хороші роботи. Але це рідкість. Тому, низька ціна і практикант, в якості виконавця вашої майбутньої тату, – не факт, що призведе до очікуваного результату.

Якщо вам здається, що вартість завищена, не торгуйтесь. Ідіть в інший салон. Професійний татуювальник знає ціну своїм роботам, тому торг тут недоречний. Настрій в такій творчій роботі – дуже важлива складова. Навіщо його псувати домовленостями про оплату нижче запитуваної? Та й хто захоче творити мистецтво, коли для людини важливий не результат, а саме ціна?

Тату на пальцях – безглуздя трапляються

По-перше – воно не довговічне. Тату на пальцях швидко зношується – стирається і розтягується. По-друге – це нерозумно. Руки, особливо у дівчат, повинні виглядати ніжно і залишати приємне враження. Тим більше, що це малий простір для польоту фантазії. Малюнок не буде виділятися на ньому, тому настійно рекомендуємо відмовитися від такої ідеї в самому моменті її зародження.

Другие услуги:

No Comments

Leave a Reply