Кращі Татуювання в Києві від Тату-Салону «TST»

Cвязаться по Viber Связаться в WhatsApp Написать в telegram Написать в Facebook Связаться в Instagram Написать в VK


Тату майстер зобов‎’‎язаний мати талант художника!

Натисніть сюди щоб подивитися всі роботи нашої студії  photo_2019-07-02_15-03-39

Кращі Татуювання в Києві від Тату-Салону «TST»

Coverup

Це техніка не виведення тату, а його коригування. Старий малюнок або невдалий легко замінити на новий, унікальний і гарний. Професіоналізм і досвід майстра дуже важливі, тому що справа стосується дуже тонкої роботи. Нюансом можна вважати те, що клієнт не може обрати малюнок самостійно, але підібрати найбільш підходящий – цілком реально. Тут варіантів також безліч і знайти свій ідеальний – просто.

Майстер тату повинен правильно підібрати фарби, щоб старе тату не виділялося на тлі нового. Комбінування і поєднання відтінків повинно виконуватися дуже якісно і ретельно.

Старе тату – це суворі вимоги до кожної лінії, відходити від яких якщо і можна, то дуже обережно, щоб за підсумком все виглядало гармонійно.

Перекриття коштує не дешево і не кожен майстер зможе зробити його якісно. Тому будьте обережні в своєму виборі.

На сьогоднішній день така процедура може мати більш просту реалізацію завдяки використанню лазера. Такий метод називається комбінованим і не пошкоджує верхні шари епідермісу. Ціна може бути вище, ніж на нанесення нового малюнка.

Cover-up – відмінний спосіб позбутися від старої тату. Це своєрідна альтернатива її видалення. Робота вийде дійсно красивою, якщо ви не станете скупитися на ціну, тому що якісна робота коштує відповідно.

Спілкування з майстром

Як творча особистість, а не “Щербатий Колян” з другого під’їзду з імпортної тушшю, татуювальник не зрозуміє спілкування, заснованого на «зонівських» поняттях. Бесіда завжди повинна бути приємною, культурної і сприятливою для художнього процесу. Це неймовірно важливо!

Якщо подібним чином з вами спілкується сам майстер, то сміливо можете прощатися, щоб зберегти свої нерви і не набути «жаху» на своєму тілі.

Не варто нехтувати порадами та рекомендаціями майстра. «Хочу ось тут і тільки й те, що я хочу» – це, безумовно, добре. Але! Якщо татуювання в цьому місці буде виглядати, безглуздо і втратить всю свою принадність, татуювальник скаже вам про це і краще буде прислухатися до його професійної думки. У зворотньому випадку, ваше бажання буде виконано, а результат очікувань не виправдає. Тим більше, фахівець не буде потурати бажанням клієнта, на шкоду своїй репутації про яку б суму не йшлося натомість.37

Зазвичай, якщо вже зважилися на тату, люди люблять послухати чужі думки з приводу значення малюнка, його вигляду та формату, а також місця розміщення. Якщо вже ви вирішили зробити це, то радьтеся безпосередньо з майстром, який дасть слушні поради і рекомендації. Безглуздим твердженням є те, що в старості тату буде виглядати дуже погано. Це не так. Якісно виконана робота не підвладна впливу віку. Тому побоювання з цього приводу варто відкинути.

Щоб прийти без будь-яких сумнівів і без арсеналу дурних питань на сеанс, краще уникати обговорень з різними порадниками. Це може бути подруга або сестра, мама або хлопець, не важливо. Вони будуть радити те, що почули від когось, але не мати особистого досвіду або глибоких знань. Тому приходьте з чистими думками і в хорошому настрої, не затьмареною дурними порадами головою.

Зосередженість майстра не варто порушувати!

Йдеться про те, що його увагу, прикуту до процесу, дуже легко відвернути стороннім шумом. Слід це враховувати, якщо ви бажаєте, щоб результат був позитивним. Друг чи подруга, що прийшли з вами підтримати, можуть завадити фахівцю, тому поводитися слід скромно і тихо.

Що таке ескіз?

Багато хто розуміє під цим словом – звичайну фотографію вже зроблених кимось татуювань. Але краще, звичайно, не обирати в якості ескізу фото чиєїсь роботи. Такий підхід в корені невірний. І це підтвердить будь-який майстер. В такому випадку малюнок втрачає свою первісну індивідуальність. Варто відзначити, що картинка з фотографії спотворена, так як впливає оптика фотоапарата, кут, під яким робився знімок і багато іншого. Крім того, під час перенесення малюнка на папір також відбувається спотворення. Тому, якщо вже ви вирішили робити тату, фотографію краще не використовувати.

Що стосується вибору шрифту напису, тут все просто. Сьогодні вже не потрібно склеювати кожну букву окремо з різних фото, варто перейти за a259eef1d1679a78c0741b0ea7313ce3посиланням на певний сайт і вибрати потрібний приклад. Прикладами можуть бути: www.dafont.com або www.fontov.net.

Яким повинен бути підхід до вибору тату під час спілкування з майстром?

В першу чергу слід конкретизовано озвучити свої побажання. Це стосується розміру, місця і кольору. Крім того, можуть бути будь-які нюанси і бажання видозмінити тату, про це теж слід сказати заздалегідь, щоб малюнок максимально відповідав побажанням.

Запам’ятайте! Чіткість і ясність у викладенні того, що ви хочете – запорука успіху.

Актуальність малюнків хною

По-перше, це не тату і ніколи ним не було. Взагалі майстри дуже скептично ставляться до такого виду натільного малюнка. Це шкідливо, суперечить всім канонам естетики і мистецтва тату в цілому. Негативний вплив на організм надає хімікат – фенілендіамін, який викликає небезпечні алергічні реакції. Тому перш, ніж зважитися на тату хною, подумайте про своє здоров’я. Крім того, якщо ви звернулися до професіонала, чому б не зробити справжнє татуювання, яке без шкоди організму буде прикрашати ваше тіло? Здається, не варто далі розписувати всі негативні сторони малюнка за допомогою цього хімічного компонента, так як вистачає того, що він завдає колосальної шкоди і не виглядає так гарно, як справжня тату.

Такий бодіарт можливий за умови, що хна натуральна. Але хто може це підтвердити?

Робіть татуювання виключно в радість і без шкоди для здоров’я!

Стерильність і чистота – запорука безпечної процедури!4

Тату – це свого роду невеличка хірургічна операція, тому що мова йде про проколювання шкірного покриву голкою. Робоче місце тату майстра має бути чистим, а інструменти стерильними і відповідно обробленими. Тільки так можна уникнути заражень всілякими вірусами і патогенними мікроорганізмами.

Інструменти стерилізуються, потім поміщаються в герметичну упаковку і маркуються. До цього вони проходять попереднє очищення. Крім того, студія повинна бути відповідно чиста, як і зовнішній вигляд майстра. На всьому обладнанні повинна бути захисна плівка.

Перед роботою татуювальник зобов’язаний вдягти нову пару рукавичок, налити фарбу в належні для цього ковпачки та відкрити нову упаковку голок. Інструменти налаштовуються на очах у клієнта.

Корисна інформація для нашого клієнта!

1. Не слід вживати алкоголь перед процедурою. Це відобразиться на об’ємах виділення сукровиці, а також на спотвореному світосприйнятті самого клієнта. Людина напідпитку навряд чи прийме правильне рішення у виборі малюнка і місця, куди його наносити. Безумовно, це неприємно і для самого майстра.

2. Добре відпочиньте перед походом в салон. Це запорука гарного настрою і сприйняття.

3. Бажано бути морально готовим до такого відповідального моменту.

4. Важливо бути ситим, бо тоді ваш організм буде в тонусі.

5. Будьте в доброму гуморі і не кличте з собою друзів!

Болючість процедури

Хворобливі відчуття — це на жаль невід’ємний ефект від процесу нанесення тату. Іноді зону татуювання НЕ знеболюють зовсім або ж роблять часткову анестезію. Є місця, де біль сильніше відчувається, а є, де слабше і малюнок робиться повільніше через складність. Але не варто відмовлятися від тату тільки тому, що буде боляче. Краса вимагає жертв! Подумайте про майбутній результат і відкиньте всі страхи та сумніви. Майстер допоможе в цьому, якщо він професіонал. Очевидно, що велика тату буде більш болючою, ніж маленька і акуратна. Але, в будь-якому випадку воно того варте!

Моральний стан клієнта і стан його шкіри так само впливають на больовий поріг.IMG_20180329_105129

Коли робити тату не рекомендується

Шкірні захворювання – серйозна перешкода для нанесення натільної малюнка. Слід в обов’язковому порядку порадитися зі своїм лікарем, тому як здоров’я у вас одне.

Проблеми з роботою серця, критичні дні у представниць прекрасної статі, наявність хронічних захворювань, застуда і підвищена температура також є перешкодами для нанесення малюнка, тому що це може погіршити стан клієнта. Не варто вживати алкоголь, як згадувалося вище. Це явно не найкраща ідея.

Якщо ви належите до того типу людей, у яких спостерігаються часті зміни настроїв, краще почекати з татуюванням, поки остаточно не переконаєтеся в правильності вибору малюнка.

Відкладіть процедуру, якщо ви – вагітна дівчина або годуюча мати. Це слід зробити також, якщо ви юні за віком. Тут важливу роль грають моральні аспекти, сформованість психіки і тіла.

На татуювання необхідні кошти. Таку дорогу процедуру слід планувати заздалегідь, так як безкоштовно її вам ніхто не зробить. Професійний майстер ніколи не занизить ціну на свою роботу, тому, якщо бажаєте якісний результат – підготуйтеся фінансово!

Склад фарб

Будь-який матеріал складається з пігменту і розчинника. Останнє не є окремим речовиною. Зазвичай розчинник знаходиться в поєднанні з пігментом.

В основному використовуються мінеральні пігменти. Кольори і відтінки завжди насичені і дуже довго триматимуться на тілі в незмінному вигляді, не витираються і не висвітлюються згодом. Крім того, це безпечно для здоров’я, так як в реакцію з жировими і лімфатичними клітинами такі пігменти не вступають. Це і дозволяє перешкоджати розтіканню пігменту. Варто відзначити, що мінеральний матеріал не викликає будь-яких алергічних реакцій.

Також можна використовувати мікро-гранули хірургічного пластику, рослинні і органічні пігменти.

Останні рідко використовуються, оскільки мають декілька мінусів, серед яких погана розчинність, що означає можливість розтікання за межі відведеного контуру. Також це може бути небезпечно через можливість алергічної реакції на них. Крім того, на сонці такі кольорові пігменти можуть змінювати відтінок.

Останнім часом стало популярним використовувати флуоресцентний пігмент. У складі є дрібні частинки синтетичного полімеру – Polymethylmethacrylate або PMMA. Пігмент гіпоалергенний і відмінно сприймається організмом. Тату з використанням цього пігменту досить ефектно виглядають, так як світяться в темряві, крім усього іншого.

Цікавий факт використання в якості пігменту рисової пудри, застосовуваний жінками в Японії. Цей барвник унікальний тим, що проявляється під час хвилювання, інтимної близькості або водних процедур.

Розчинниками можуть служити такі речовини: етиловий спирт, вода, лістерин, гліколь пропілену, гліцерин, сорбітол. Їх використовують з метою нормального розподілу пігменту на шкірі. Часто професіонали використовують сорбітол. Він такий же ефективний, як і гліцерин, але не утворює жирної плівки. Таким чином, досягається висока концентрація фарби.

Коли робити тату не можна? Поради медиків.

Фактори, що перешкоджають нанесенню малюнка, бувають відносні і абсолютні. До другої категорії можна віднести погану згортання крові, вірусні захворювання (гепатит, СНІД і ВІЛ), залежна форма цукрового діабету, наявність келоїдних рубців і соматичні захворювання. Крім того, до протипоказань відносять онкологію, психічні розлади і епілепсію.

Відносні протипоказання бувають наступними: гіпертонія (бажано перед процедурою поміряти тиск і при потребі прийняти препарати для його нормалізації); в перший триместр вагітності небажано робити тату; алергії та шкірні захворювання – також істотна перешкода для татуювання; алкогольне і наркотичне сп’яніння не сприяє нанесенню малюнка. Варто відзначити, що не рекомендується дівчатам робити тату в період менструацій, так як підвищується хворобливість і рясність кровотечі. Якщо у вас вугрі, псоріаз, порушення загоєння шкіри, зверніться до дерматолога перед походом в салон.

Герпетичне захворювання, навпаки, є приводом для нанесення татуажу, наприклад. Це перешкоджає появі герпесу. Але попередньо необхідно пропити противірусні препарати. Татуаж можна сміливо робити людям, у яких коньюктивит, так як це позбавляє від необхідності використання косметики, що подразнює слизову оболонку ока.

Довіряйте своє тіло тільки відповідальним професіоналам з художнім смаком, креативним і творчим потенціалом!

Видалення тату

Суть видалення за допомогою лазера полягає у впливі променю на структуру пігменту, руйнуючи її. Це відбувається в дуже короткий період часу (до 5 наносекунд). Енергія імпульсу абсорбується і розщеплює пігмент. При цьому тканини поруч не пошкоджуються. Мікрочастинки виводяться з організму через лімфатичну систему. Кількість сеансів залежить від складності тату. Але процедуру слід проводити не частіше 1 разу на місяць.

Тату на губах – новаторство і вишукана краса

Це незвично і унікально. Якщо за справу береться майстер, він проведе роботу так, що результат буде витонченим і акуратним. Це не татуаж і спільного нічого з ним не має. Можуть бути виконані написи, символи й інші не складні малюнки. Зазвичай роблять одноколірні.

Але, варто згадати, що не кожен зважитися на такий крок. Незважаючи на те, що тату на губах багато хто вважає не естетичним, це тільки на перший погляд. Це сміливо і оригінально!

Такі види малюнків не вважаються проблемними, так як загоюються швидко, не заважають і не викликають дискомфорту. Єдиним мінусом можна вважати вплив часу – тату вицвітає, тому необхідно робити кілька корекцій.

Це досить популярний в світі різновид татуювань.

Як відновлюється епідерміс

Спочатку спостерігається фаза запалення, так як голка пошкоджує верхній шар шкіри і судини, розташовані на поверхні. Біль виникає через пошкодження нервових закінчень. Шкіра червоніє, і з’являються набряки. Реакція кровоносних судин – це їх розширення, тому що збільшується об’єм циркулюючої крові, зростає таким чином і внутрішньосудинний тиск.

Далі спостерігається виділення плазми у вигляді дрібних синців. Після цього, приблизно через 4 години, виділяються лейкоцити. Підсихаючи, все це в сукупності утворює скоринку.

Наступна фаза – репродукція. Стимулюються процеси загоєння і регенерації клітин, через з’єднання капілярів в судинні петлі. Уражене місце активно починає харчуватися киснем і живильними речовинами. Використання мазей сприяє відновленню шкіри. Їх використання обов’язкове!

Фаза епітелізації супроводжується заростанням молодої шкіри і утворенням сполучної тканини аж до повного відновлення. Шкіра може сильно лущитися, але недовго.

Не слід вживати ніяких дій щодо ліквідації скоринки: чесати, здирати та інше. В іншому випадку можна занести інфекцію. На 7-у добу зазвичай закінчується процес запалення.

Блідість тату після відновлення – нормальне явище. Це відбувається через зосередження кристалів пігменту в сітчастому і сосочковому шарах шкіри. Таким чином, формується плівка з колагенових волокон, які обгортають кристали, перешкоджаючи впливу на імунну систему.

37

Коли мова йде про таланти майстра тату, не менш важливо згадати про креатив і надзвичайну фантазію. Багато хто скаже, що це очевидно. Але уявіть ситуацію, якщо майстер просто намагається скопіювати обрану Вами роботу. Це виглядатиме лише як плагіат на що-небудь. У кожного татуювальника різний стиль виконання і в процесі створення тату це відчувається. Усі штрихи не можуть вийти однаковими, а якщо намагатися так зробити, то вийде не особливо привабливий результат. Іншими словами, кожен майстер повинен вкладати свій талант в роботу.

У кожного майстра тату є власне портфоліо, переглянувши яке, можна робити висновки про його професіоналізм. Але більшість самоучок-майстрів викладають в інтернет не свої роботи, що теж слід враховувати. Це допустимо, але тільки в якості зразка.

Татуювання можна робити на різних частинах тіла. Деякі люди мріють «забивати» мало не все тіло.

Найчастіше і улюблене місце для нанесення натільної малюнка – це біцепс. Його завжди видно і, в той же час, тату в будь-який момент можна прикрити. Також можна не обмежувати себе в фантазії і набити будь-який малюнок, як абстракцію, так і портрет.

Дуже ніжно у дівчат виглядає тату на щиколотці. Тут тату майстер повинен підібрати акуратний малюнок, щоб його було видно з висоти людського зросту. Тату повинно бути не складне і невелике. Надумувати громіздкий дизайн не варто, тому що різнобарв’я і деталі будуть виглядати нерозбірливо і вся принадність малюнка загубиться.

На зап’ястку також слід вибирати невелику тату, тому як це тонка частина руки і обтяжувати громіздким малюнком її не варто. Або ж можна зробити його по колу, як браслет. З дизайном теж можна пофантазувати. Творчий потенціал майстра грає в цьому визначальну роль.

Поперек і нижня частина спини – це також улюблені місця для нанесення малюнка, особливо у дівчат і жінок. Зазвичай це тату складного дизайну, можливо абстракції або каліграфічні написи. Можна виконати також написи ієрогліфами або зробити етнічне тату.

Натільний живопис на грудях більш популярний серед чоловіків, ніж серед дівчат. Представник сильної статі може не обмежувати фантазію і виконати малюнок на складну тематику і будь-якого розміру. У дівчат це зазвичай невеликі, акуратні малюнки.

Нескладні, але, в той же час, яскраві і виразні тату будуть прекрасно виглядати на потилиці. Задня частина шиї – досить сексуальне місце, тут розташувати малюнок – однозначно вдала ідея.

Вражаюче гарно виглядають малюнки в області пупка. Це додає неймовірної сексуальності і пікантності цій частині тіла. Для нанесення підійде як симетрія, так і асиметричні малюнки. Це буде дуже лаконічною прикрасою вашої западинки на животику.

Привабливо виглядають і тату в області стопи. Це оригінально і ненав’язливо. Дизайн можна придумати свій, або ж звернутися за допомогою до майстра.

IMG_20180429_141247

обновление тату звезды

 

Цінова політика

Перш, ніж почути вартість тату, правильно сформулюйте свої вимоги. А саме, чого ви хочете, якого розміру, кольору і складності. Питання: «Скільки буде коштувати тату 10 * 15?» – некоректне. Тому подумайте і повністю опишіть бажаний малюнок.

Вартість залежить від наступних факторів:

Складність

Розмір

Куди буде наноситися

Ч / б або кольорова, і яка кольорова гамма

Техніка і стиль

Досвід і професіоналізм майстра

2_2068
Создание татуировки по эскизу

 

Подбор и обработка макета татуировки

 

Coverup

Це техніка не виведення тату, а його коригування. Старий малюнок або невдалий легко замінити на новий, унікальний і гарний. Професіоналізм і досвід майстра дуже важливі, тому що справа стосується дуже тонкої роботи. Нюансом можна вважати те, що клієнт не може обрати малюнок самостійно, але підібрати найбільш підходящий – цілком реально. Тут варіантів також безліч і знайти свій ідеальний – просто.

Майстер тату повинен правильно підібрати фарби, щоб старе тату не виділялося на тлі нового. Комбінування і поєднання відтінків повинно виконуватися дуже якісно і ретельно.

Старе тату – це суворі вимоги до кожної лінії, відходити від яких якщо і можна, то дуже обережно, щоб за підсумком все виглядало гармонійно.

Перекриття коштує не дешево і не кожен майстер зможе зробити його якісно. Тому будьте обережні в своєму виборі.

На сьогоднішній день така процедура може мати більш просту реалізацію завдяки використанню лазера. Такий метод називається комбінованим і не пошкоджує верхні шари епідермісу. Ціна може бути вище, ніж на нанесення нового малюнка.

Cover-up – відмінний спосіб позбутися від старої тату. Це своєрідна альтернатива її видалення. Робота вийде дійсно красивою, якщо ви не станете скупитися на ціну, тому що якісна робота коштує відповідно.

Сбор и настройка тату машинки

Процес нанесення малюнка повинен бути безпечним

Майстер повинен подбати про це, інакше небажаних наслідків не уникнути. Тут все дуже просто, головне виконувати всі заходи і заходи, не допускаючи недбалості. Тут мається на увазі, в першу чергу, вилучення та підготовка інструментів до стерилізації, особливо, коли виймають головну тубу голки з машини. Обов’язкова наявність гумових рукавичок з мастилом.

В процесі перерви не варто торкатися будь-яких предметів, крові і, в загальному, чого завгодно. Рукавички повинні бути стерильні, як і руки. З інструментів повинні бути ретельно видалені всі плями, сліди крові і пігменту, фарби. Потім відбувається ретельна чистка в стерилізуючих резервуарах.

Процес вибору

Дуже важливо під час вибору уявляти, як буде виглядати малюнок на вашому тілі. Проте, існує кілька способів вибору тату:

Клієнти можуть обрати тату безпосередньо в салоні на представлених стендах, назване флеш-тату. Майстер може скоригувати малюнок, згідно з вашими побажаннями.

Іноді ескізом для тату слугують вирізки з журналів, малюнки з книжок, намальовані шедеври художників, свої або друзів. В такому випадку майстер проконсультує вас з приводу того, чи підходить малюнок, і як це буде виглядати.

Якщо ж ви вибираєте малюнок з мобільного телефону, забезпечте майстру корректний формат ескізу, щоб стали зрозумілими розмір, контури і межі, а також інші складові майбутньої тату.

Майстер не буде робити точну копію раніше виконаного шедевра іншого татуювальника. Це відбувається, в першу чергу, через повагу і для збереження індивідуальності тату. Але свої елементи внести все-таки можна. Вийде унікальний і не менш оригінальний малюнок. Таким чином, він буде дещо відрізнятися від оригіналу, але ідея буде піднесена найкращим чином.

Якщо ваша ідея не до кінця сформована, її можна обговорити і доопрацювати з майстром. Це теж цікавий процес створення чогось унікального і нового. Доступно висловлюйте свої думки, не соромтеся показати замальовки і визначте нюанси і деталі. Досвідчений майстер допоможе в цьому обов’язково, адже створення чогось – це завжди цікаво, особливо, коли до вас цього ніхто не робив. І не потрібно поспішати, адже малюнок повинен бути ретельно опрацьовано.

Сбор и настройка тату машинки

 

Нанесение тату
Подготовка краски

IMG_20190630_131855

 

Другие услуги: