Рекомендації по догляду за пірсингом

lip-piercing1
правило ухода за пирсингом  Но если всё-таки у вас возникли вопросы или хотите информацию, которую не обнаружили на сайте: звонок +380668108780 

Процедура догляду за пірсингом

Для того, щоб прискорити загоєння і запобігти попаданню бактерій і вірусів, необхідно дотримуватись описаних нижче правил догляду: “клік” на фото. Роздрукуйте.

Період загоєння виключно індивідуальний !!! Увага! Для гарного і якісного загоєння мікродермалів- клеїти лейкопластир в натяжку (покаже майстер) – не менше 2-х місяців. В іншому випадку – вживляння імпланту буде не якісним! І можливе його відторгнення шкірою.

МІНЯТИ сережку НА ІНШУ МОЖНА ТІЛЬКИ ПІСЛЯ періоду загоєння!

Увага! потрібно чистити мікродермали (накрутки, шляхом зняття, відкручування) – не менше 2-х разів на рік! Вартість процедури в нашому салоні – всього 200 грн.

Для того, чтобы ускорить заживление и предотвратить попадание бактерий и вирусов, необходимо соблюдать описанные ниже правила ухода:”клик ” на фото  .распечатайте.
пишите в любой мессенджер и соц сеть  (клик на лого)  
Cвязаться по Viber    Связаться в WhatsApp    Telegram         Написать в Facebook    Связаться в Instagram      Написать в VK

Другие услуги:

No Comments

Leave a Reply