Подарункові сертифікати

Подарочный сертификат

 Но если всё-таки у вас возникли вопросы или хотите информацию, которую не обнаружили на сайте: звонок +380668108780 

Шановні клієнти, пропонуємо вашій увазі оновлений формат подарункових сертифікатів від нашого професійного тату салону «TST».
Хтось із ваших знайомих давно збирався зробити тату, пірсинг чи татуаж, але не наважується або не знаходить часу і коштів? Допоможіть їм зробити перший крок – подаруйте наш сертифікат і вони самі зможуть обрати послугу, яка потрібна!
Особливості подарункових сертифікатів:
Даним сертифікатом можна оплатити будь-яку з наших послуг: татуювання, татуаж, пірсинг чи лазерне видалення.
Сертифікат може бути НА БУДЬ-ЯКУ ВАШУ СУМУ. (Впишемо)
  • Якщо вартість послуги більше ніж номінал сертифіката, різницю можна доплатити готівкою або за допомогою банківської карти безпосередньо в салоні, перед процедурою.
  • Сертифікат не має терміну придатності.
  • Придбати сертифікат можна як при особистому візиті в студію, так і оформивши on-line заявку з доставкою по Києву Новою Поштою (за рахунок одержувача).
Подаруйте сертифікат другу, родичу або колезі і нехай це стане стимулом до реалізації давньої мрії!
Увага! Різниця в ціні сертифіката і фактичної вартості послуги – не повертається. Сертифікат можна передарувати, поміняти послуги або зробити декілька з них. При поверненні сертифіката – вартість за номіналом повертається, без 30 грн (за роздрукування і утилізацію сертифікату). Повернення сертифіката можливий протягом 14 днів з дня покупки.

Другие услуги:

No Comments

Leave a Reply